Çocuğunuzun evrenini genişletin

Okula dönüş yetişkinler için küçük bir adım olabilir ama senin için büyük bir adım. Üstesinden gelinecek yeni zorluklar, keşifler ve maceralarla; bu yıl Pritt ve yeni arkadaşlarla okula dönüş daha eğlenceli olacak!

Tek ihtiyacın olan "sıradışı" bir hayalgücü ve bol eğlence!

 

Sınırlı Sayıda Yeni Pritt Stick Yapıştırıcılar

Haydi uzay temalı tüm Pritt Stick yapıştırıcıları topla!

Bu yıl, pembe ve yeşil neon renkli stick yapıştırılar ile projeler daha da eğlenceli!

Her stick yapıştırıcı uzaydan farklı bir Pritt karakteri ile geliyor!

Orijinal Pritt Stick 11g, 22g ve 43g boyutları ile yaratıcılık için güvenli ve ideal bir çözüm sunuyor.

Neon Renkli Pritt Stick Yapıştırıcılar pembe ve yeşil renk seçenekleri ile yaratıcı projelerinize eğlence katıyor.

Güneş Sistemi'nde Gezintiye Çıkın

Uzayda galaksiler arası bir yolculuğa çık, Güneş Sistemi'ndeki gezegenleri ve yıldız yörüngelerini keşfet! Bu muhteşem galakside gezerken, öğrenmenin de tadını çıkar!

Güneş

Bir milyona kadar sayabilir misin? Çünkü 15 milyon °C sıcaklıktaki Güneş'in içini ancak bir milyon Dünya ile doldurabilirsin!

Merkür

Merkür'ün Ay ile benzerlik taşıdığını biliyor muydun? Diğer gezegenlerin aksine Merkür kendi kendini yenileyemez, yani yüzeyi kraterlerle doludur.

Venüs

Yaşadığın yerin sıcak olduğunu düşünüyorsan, Venüs'ün ne kadar sıcak olduğunu hayal bile edemezsin! Ortalama sıcaklık 462 ºC'ye ulaşıyor.

Mars

Mars'ın Güneş Sistemi'ndeki en yüksek volkana ev sahipliği yaptığını biliyor muydun? Olympus Dağı, 21 kilometre yükseklikte ve 600 kilometre çapında!

Satürn

Satürn, çevresindeki halkalar ile ünlüdür. Bu halkalar buz ve toz parçacıklarından oluşmakta olup, gezegenden 120.700 km uzaklığa kadar yayılmaktadır.

Jüpiter

Jüpiter'in yer çekimi o kadar kuvvetlidir ki, bir roketin gezegenden ayrılabilmesi için 200.000 km/sa hıza ulaşması gerekir.

Neptün

Eğer en sevdiğin renk maviyse Neptün senin gezegenin demektir. Gezegendeki gazlar kırmızı ışığı emerek, deniz gibi koyu mavi bir renk yayar.

Dünya

Dünya yüzeyinin %70'inin su ile kaplı olduğunu biliyor muydun? Aslına bakılırsa bir zamanlar Dünya'nın içine sıkışıp kalmış olan su, volkanik patlamalarla yüzeye çıkmıştır.

Uranüs

Uranüs'ün teleskopla keşfedilen ilk gezegen olduğunu biliyor muydun?