Malzemeleri keşfediyoruz

 

Aliminyum Folyo

Folyo el işçiliği projelerinde çalışmak için eğlenceli bir malzemedir.Pritt tutkal sopa kullanarak, folyo diğer malzemelere yapıştırabilirsiniz. Folyo  için en iyi yapıştırma malzemeleri kağıt ve kartondur  ama Pritt Eğlence Lab’ında  cam, ahşap ve plastiğe de uyguluyoruz. Projeleri süslemek ve genel işçilik malzemesi olarak folyo kullanılabilir.

Folyo yapıştırmak için en iyileri:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt tutkal
Pritt stick

Folyo kullanılarak yapılan el işçiliği projelerini görmek isteriz! Facebook  hesabına resimlerinizi göndermek için ailenizden yardım alabilirsiniz.

Tuvalet Ruloları

Pritt Eğlence Labı olarak ruloları farklı boyutlar ya da şekiller halinde kesiyoruz hatta uzun silindir yapmak için uçtan uca yapıştırıyoruz. Hatta daha fazla kağıt silindir rulo yapmak üzere rulo çevresine kağıt sarıp yapıştırıyoruz ve tutkal kuruduktan sonra ruloyu kaldırıyoruz. Boş karton tuvalet ruloları bizim favori el işçiliği malzemelerimizden biridir.

Karton tuvalet rulosu ile çalışırken kullanılacak  en iyi yapıştırıcılar şunlardır:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt PVA tutkal
Pritt stick yapıştırıcısı

Tuvalet rulosu kullanılarak yapılan el işçiliği projelerini görmek isteriz! Facebook  hesabına resimlerinizi göndermek için anne veya babanızdan yardım alabilirsiniz.

Yağlı Kağıt

Biz yağlı kağıdın eğlenceli el sanatları projelerinde  her türlü işlemde kullanmak için harika bir malzeme olduğunu düşünüyoruz. Bu kalite yağlı kağıdı, Cadılar Bayramı ve diğer festivallerde bebek evleri ve fener  yapımında kullanmak için harika bir malzeme yapar. İşte Pritt Eğlence Lab’ında  ışık ve gölgeleri içeren her türlü eğlenceli projeleri  yapmak için yağlı kağıt kullanıyoruz.

Yağlı kağıt ile çalışırken kullanılacak en iyi yapıştırıcılar için şunlardır:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt stick yapıştırıcısı (Pembe, Yeşil, Gökkuşağı & Magic stick )
Pritt PVA tutkal

Yağlı kağıt kullanılarak ne inanılmaz el sanatları projeleri yaptınız? Facebook  hesabına yağlı kağıt ile yapılmış projelerinizi göndermek için anne veya babanızdan yardım alabilirsiniz.

İçecek kamışları

Sadece el işçiliği malzemesi olarak değil, aynı zamanda eğlence için bir ustalık aracı olarak çok farklı şekillerde kullanılabilir! Hafif ve içi boş olduğundan, içme kamışları el işçiliği için çok fazla imkan yaratır. Pritt Eğlence Lab’ında  içecek kamışı zorunlu malzeme olarak kabul edilir!   

İçecek kamışlarını ile çalışırken kullanılacak en iyi yapıştırıcılar için şunlardır:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt stick yapıştırıcısı (Orijinal, Pembe, X, Gökkuşağı & Magic)
Pritt PVA tutkal

İçecek kamışı kullandığınız bazı projelerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz! Facebook hesabına içecek kamışı ile yapılmış projelerinizi göndermek için anne veya babanızdan yardım alabilirsiniz.

Boru Temizleyiciler

Büyük genel el işçiliği malzemesinden fazlasıdır, ve aynı zamanda hemen hemen her el işi proje süslemesi için gereklidir. Boru temizleyicileri kullanarak projeye doku ve renk ekleyebilirsiniz ve iyi bir projeyi harika bir proje haline getirebilirsiniz!

Boru temizleyiciler ile çalışırken kullanılacak en iyi yapıştırıcılar için şunlardır:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt stick yapıştırıcısı (Orijinal, Pembe, X, Gökkuşağı & Magic)
Pritt PVA tutkal

Facebook hesabına yağlı kağıt ile yapılmış projelerinizi göndermek için anne veya babanızdan yardım alabilirsiniz.

Kahvaltı gevrek kutusu

Eğlenceli el işçiliği projeleri yapmak için karton kısımlarını kullanıyoruz. Karton, her tür projede kesile kağıdın güçlü ve uzun ömürlü olması için kullanılabilir. "Alex’i Giydir" ya da "No Entry işareti" gibi kırılgan projelerde gevrek kutusu kartonu olmadan yapılması düşünülemez!

Karton ile çalışırken kullanılacak en iyi yapıştırıcılar  şunlardır:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt stick yapıştırıcısı (Orijinal, Pembe, X, Gökkuşağı & Magic)
Pritt PVA tutkal

Pritt Eğlence Lab’ında, gevrek kutuları kartonu birçok ilginç el işçiliği projesinde kullanılmaktadır. El işçiliği projelerinde kullandığınız yaratıcı karton resimlerini gönderebilirsiniz? Facebook hesabına gevrek kutu kartonu ile yapılmış projelerinizi göndermek için anne veya babanızdan yardım alabilirsiniz.

Kürdan ve Ahşap çubuklar

Pritt Eğlence Lab’ında "Ninja Warrior Projesi" bağlantıları ya da yelkenler için sap yapmak için ve "Yel Değirmeni Projesinde" tutacak yapmak için kürdan ve ahşap çubuk kullanmaktayız.

Kürdan ve ahşap çubuk ile çalışırken kullanılacak en iyi yapıştırıcılar şunlardır:

Pritt çok amaçlı yapıştırıcı
Pritt stick yapıştırıcısı (Orijinal, Pembe, X, Gökkuşağı & Magic)
Pritt PVA tutkal

Kürdan veya ahşap çubuk kullandığınız bazı projelerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz! Facebook hesabına kürdan ve ahşap çubuk ile yapılmış projelerinizi göndermek için anne veya babanızdan yardım alabilirsiniz.

folyo kullanılarak yapılan el işçiliği projelerini görmek isteriz! Facebook hesabına resimlerinizi göndermek için ailenizden yardım alabilirsiniz.