Hakkında

1969'da Henkel, dünyanın ilk stick yapıştırıcısını icat etti. Tasarımdaki değişimler ve teknolojik gelişmeler gibi markanın piyasaya sunulmasından bu yana yaşanan en unutulmaz olayları keşfedin. Pritt'in geçmişine bir göz atın ve dünya markamızın nasıl inşa edildiğini ve ününün nasıl uzaya kadar yayıldığını görün.

Amacımız

Pritt'in vizyonunun ayrılmaz bir parçası, yaratıcı el işçiliğiyle çocukların motor ve zihinsel gelişimini desteklemektir. Sürdürülebilir ayak izine güçlü ürün performansımız ile katkıda bulunmak istiyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi daha da geliştirmek ve yeni uygulama alanlarını keşfetmek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Ürünlerimizin ve teknolojilerin sağlık ve çevreyle uyumluluğu faaliyetlerimiz dahilinde sürekli olarak değerlendirilmektedir.

Üretim

Stick konseptini icat eden ilk şirketin Henkel olduğunu biliyor muydunuz? Bu yeni buluşun ardından patates nişastası kullanan yapıştırıcılar üreten eşsiz bir marka olan Pritt'i piyasaya sürdük. Bu tip aplikatör ile yapıştırmanın kolay ve rahat bir yol olduğu kanıtlanmıştır ve çocuklar için en iyi yapıştırıcı çözümüne sahiptir: Kolay, temiz ve güvenlidir. Ürünlerimizin nasıl üretildiğini, dağıtıldığını ve sınırlandığını ve yaklaşık 50 yıl önce üretim sürecimizi nasıl geliştirdiğimizi keşfedin.