Merhaba!

Çocuklar İçin Üretiyoruz projesine dahil olarak TOÇEV  çocuklarının eğitimine destek olmak ister misin?

Hemen aşağıdaki adımları tamamla, hem senin adına TOÇEV’e bir bağış yapalım, hem de hediyelerimizden kazanma fırsatı yakala!

ADIMLAR

  1. Şablonları indir.
  2. En beğendiğin figürleri oluştur.
  3. Oluşturduğun figürün bir fotoğrafını çekerek Instagram’da @prittturkiye ve #ÇocuklarİçinÜretiyoruz etiketlerini kullanarak paylaş.
  4. En yaratıcı çalışmalarla paylaşacağın fotoğraf ile 1 bisiklet, 20 scooter veya 50 Pritt ürün setinden birini kazanma şansı yakala!
  5. Oluşturduğun her figür ile çocukların eğitimine 50 TL katkıda bulun.
   
    *Toplam bağış 10.000 Euro olarak belirlenmiştir.
 
 

Yarışma 19 Eylül 2022 saat 12:00 – 16 Ekim 2022 saat 23:59 saatleri arasında geçerlidir. Pritt Türkiye Instagram hesabını takip eden kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için oluşturdukları figürün bir fotoğrafını çekerek #ÇocuklarİçinÜretiyoruz hashtagi ile @prittturkiye sayfasını etiketleyerek profillerinde gönderi olarak paylaşmaları gerekir. @prittturkiye hesabını takip etmeyen kullanıcılar yarışmaya katılamaz. Gönderiler Pritt Marka ekibi ve TOÇEV ekibi tarafından oluşturulan jüri tarafından uygunluk açısından incelenecektir ve sonrasında en yaratıcı çalışmalar sıralanacak ve yaratıcılık sırasına göre çalışmaların sahipleri sırasıyla 1 bisiklet, 20 scooter ve 50 Pritt ürün setinden birini kazanacaktır. Kazananlar 20 Ekim 2022 günü @prittturkiye Instagram hesabından gönderi olarak paylaşılacaktır. Kazanan katılımcılar 21 Ekim 2022 saat 18:00 tarihine kadar adres ve iletişim bilgilerini direkt mesaj yoluyla paylaşmalıdır. Hediye gönderimleri aynı hafta içerisinde gerçekleşecektir. Teslim tarihleri kargo şirketinden kaynaklı değişkenlik gösterebilir. Paylaşım yapan her takipçimiz adına çocukların eğitimini desteklemek amacıyla TOÇEV’e 50 TL bağış yapılacak olup, toplam bağış tutarı 10.000 € olarak belirlenmiştir. Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir zamanda yarışma koşullarında değişiklik yapma veya yarışmayı iptal etme hakkı saklıdır.