Merhaba!

Çocuklar İçin Üretiyoruz projesine dahil olarak TOÇEV  çocuklarının eğitimine destek olmak ister misin?

Hemen aşağıdaki adımları tamamla, hem senin adına TOÇEV’e bir bağış yapalım, hem de hediyelerimizden kazanma fırsatı yakala!

ADIMLAR

  1. Şablondaki figürü kes
  2. Parçaları birleştir ve Pritt ile yapıştır
  3. Dilediğin şekilde figürünü boya
  4. Oluşturuğun figürün bir fotoğrafını çekerek Instagram’da @prittturkiye ve #çocuklariçinüretiyoruz etiketlerini kullanarak paylaş. @prittturkiye’yi Instagram’dan takip etmeyi unutma!
  5. Hem fotoğrafın oluşturacağımız dijital yaratıcılık ormanında yer alsın, hem de en yaratıcı çalışmayla 5 bisiklet, 10 scooter veya 100 Pritt ürün setinden birini kazanma şansını yakala!
  6. Oluşturacağın her bir figür çocukların eğitimine 30 TL katkı sağlasın.

*Toplam bağış 10.000€ olarak belirlenmiştir.

Yarışma 20 Eylül 12:00 – 30 Eylül 2021 23:59 saatleri arasında geçerlidir. Pritt Türkiye Instagram hesabını takip eden kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için oluşturdukları figürün bir fotoğrafını çekerek #çocuklariçinüretiyoruz hashtagi ile @prittturkiye sayfasını etiketleyerek profillerinde gönderi olarak paylaşmaları gerekir. @prittturkiye hesabını takip etmeyen kullanıcılar yarışmaya katılamaz. Gönderiler Pritt Marka ekibi ve TOÇEV ekibi tarafından oluşturulan jüri tarafından uygunluk açısından incelenecektir ve sonrasında en yaratıcı çalışmalar sıralanacak ve yaratıcılık sırasına göre çalışmaların sahipleri sırasıyla 5 bisiklet, 10 scooter ve 100 Pritt setinden birini kazanacaktır. Kazananlar 4 Ekim günü @prittturkiye instagram hesabından gönderi olarak paylaşılacaktır. 6 Ekim 18:00 tarihine kadar bilgilerini direkt mesaj yoluyla paylaşan tüketicilerimize gönderimleri aynı hafta içerisinde gerçekleşecektir. Teslim tarihleri kargo şirketinden kaynaklı değişkenlik gösterebilir. Paylaşım yapan her takipçimiz adına çocukların eğitimini desteklemek amacıyla TOÇEV’e 30 TL bağış yapılacak olup, toplam bağış tutarı 10.000 € olarak belirlenmiştir. Türk Henkel A.Ş. tarafından kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkı saklıdır.